İngilizce Selçuklu Kolejin de öğrenilir.

İngilizce Selçuklu Kolejinde öğrenilir.

Okulumuzda uygulamakta olduğumuz Pearson English Benchmark for Young Learners ölçme değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunmaktayız.

English Benchmark tablet üzerinden uygulanan, öğrencileri motive eden, uluslar arası standartlarda, yeni nesil bir ölçme değerlendirme aracıdır. Öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini yapay zeka teknolojisi ile ölçerek detaylı öğretmen, öğrenci ve veli raporlarını bizlere sunar. 

English Benchmark Test, öğrencilerimizin hem içerisinde bulunduğu CEFR(Avrupa Ortak Dil Çerçevesi) bant aralıklarını tespit eder, hem de bu bant aralıkları içerisinde tam olarak ne noktada olduğunu görmemizi sağlayan tüm dünyada uluslararası kabul görmüş “Global Scale of English (GSE)”üzerinden puanlama sunar.

Global Scale of English günümüzde İngilizce dil eğitim-öğretiminin geleceğini şekillendiren bir ekosistemdir. Raporlarımızda sunulan GSE puanları siz velilerimize İngilizce dil öğrenim süreci boyunca öğrencilerinizin granüler düzeyde nasıl bir gelişim gösterdiğini takip etme olanağı sağlarken, biz eğitimcilere ise her bir öğrencimizin kendi gelişim hızında bireysel olarak zayıf ve güçlü olduğu noktaları göstererek onlara özel kişiselleştirilmiş bir eğitim vermemize imkan sağlar.

Resim Galerisi için Tıklayınız...