Saygıdeğer ziyaretçi, 

Selçuklu VİP Kolejimizin web sayfası güncelleme aşamasındadır. Butik okulculuğun Ankara / Yenimahalle'deki yeni adresi Selçuklu VİP Koleji 2015-2016 eğitim öğretim yılında, eğitim öğretim hayatına başlayacaktır. 
4000 M2 Kapalı alanı, 1250 M2 bahçe alanı, yeni ve  modern binasıyla, özel öğretim kurumları standartlarının üstünde bir eğitim öğretim hizmeti verecektir. 
Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul düzeyinde eğitim verecek olan okulumuz,  toplam 540 öğrenci kapasitelidir. 
Ankara'nın en nezih, en kaliteli, en düzenli okulları arasında yer alan okulumuz, özellikle Yenimahalle bölgesinde çocuğuna iyi bir okul arayan aileler için güvenilir bir liman olacaktır. 
15 yıllık bir deneyim ve birikimin nihai sonucu olarak hayat bulan okulumuz, bir ÖĞRETMEN kuruluşudur. Bu yönümüz en büyük referans kaynağımızdır. 
Yüzyıllardır kesintisiz devam eden bilim hayatının bir halkası olan Selçuklu VİP Koleji,  Tarihin hikmetini modern çağın imkânlarıyla buluşturmak için varolmuştur.   
Yetistirdigimiz her öğrencimizi, kökü ezelde, dalı ebette, bir kültür hazinesi olarak yetiştirmek en büyük hedeflerimizdendir. 
Coğrafyanın cayır cayır yandığı, yozlaşmanın,  edebin, ahlak'ın dip yaptığı, kimsenin kimseye güvenmediği günümüz dünyasında, en değerli varlıklarımız, çocuklarımız  için kurulmuştur Selçuklu VİP Koleji...

Biz öyle biliriz ki yaşamak, berrak bir gökyüzünde çocuklar aşkına savaşmaktır.

  Bayram Bilge
Tarih Öğretmeni